WAKACJE 2024 Z TPD Busko – Zdrój

ŁEBA – zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowy „FREGATA .

Ośrodek o bardzo wysokim standardzie. Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych z balkonem z pełnym węzłem sanitarnym. Położenie około 7 minut do plaży. Cena Obejmuje: transport, wyżywienie – śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, obiad z deserem serwowany przy stoliku, kolacja częściowo w formie bufetu szwedzkiego, częściowo serwowana, suchy prowiant na całodzienne wycieczki i drogę powrotną, opiekę kadry pedagogicznej i ratownika na plaży, całodobową opiekę pielęgniarską. Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. Ubezpieczenie NNW. Wycieczki autokarowe  –  do Gdańska i Gdyni, Ruchome Wydmy, latarnia Stilo, Łeba Park – Park Dinozaurów, Park Wodny Redzikowo. W programie również organizacja dyskotek, korzystanie z bazy rozrywkowej i rekreacyjnej.

Termin: 13.07.2024r. – 22.07.2024r. (10 dni)

Cena: 2.490,00zł


Rowy  – zakwaterowanie w Ośrodku „Słowińska Perła” w pokojach 2,4,5-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. 50m od ośrodka strzeżona, szeroka piaszczysta plaża. Na terenie ośrodka basen zewnętrzny, plac zabaw, boiska do gier sportowych. Zapewniamy opiekę kadry pedagogicznej, ratownika na plaży oraz całodobową opiekę medyczną, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i ubezpieczenie NNW. Cena obejmuje przejazd do i z ośrodka. Wyżywienie – 3 posiłki dziennie plus podwieczorek, suchy prowiant na całodzienne wycieczki i drogę powrotną, wycieczki autokarowe do Ustki i na Wydmy Słowińskiego Parku, do Doliny Charlotty oraz Redzikowa.

Termin: 01.07.2024r. – 11.07.2024r. (11 dni)

Cena: 2.290,00 zł


Niechorze – zakwaterowanie w Ośrodku Kolonijno-Wypoczynkowym „STOLTUR” pokojach 4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek oddalony o 50 metrów od morza. Położony w centrum miasta. Cena obejmuje przejazd do i z ośrodka. Wyżywienie – 3 posiłki dziennie plus podwieczorek, suchy prowiant na wycieczki i drogę powrotną, opiekę kadry pedagogicznej. Opiekę ratownika na plaży i całodobową opiekę pielęgniarki. Wycieczkę autokarową do Kołobrzegu – Piracka Przygoda – gry i zabawy z piratami w Reducie Solnej do Międzyzdrojów – Aleja Gwiazd, promenada, molo, Trzęsacz, Wapnica – Jezioro Turkusowe, Rewal – park linowy, wyjście do parku wodnego SANDRA SPA w Pogorzelicy. Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów. Ubezpieczenie NNW.

Termin: 21.07.2024r. – 30.07.2024r. (10 dni)

Cena: 2.580,00 zł


Szklarska Poręba – zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym „Halny” w pokojach 2, 3, 4 osobowych i pokojach studio. Wszystkie pokoje wyposażone w łazienkę, TV, balkon. Ośrodek posiada dużą działkę, teren do gier zespołowych, salę dyskotekową, stołówkę, miejsce na ognisko. Przy obiekcie jest profesjonalne zaplecze sportowe Orlik i plac zabaw. Cena obejmuje przejazd do i z ośrodka, 3 posiłki dziennie (śniadanie bufet, obiad serwowany, podwieczorek przy obiedzie, kolacja bufet), korzystanie z ogólnodostępnej bazy Ośrodka. Wycieczki autokarowe: Karpacz – zwiedzanie Świątyni Wang, Świeradów Zdrój & Zamek Czocha, Jelenia Góra. /do ustalenia z przewodnikiem / Termy Cieplice – park wodny ze zjeżdżalniami. Wjazd kolejką krzesełkową na Szrenicę,  zwiedzanie wystawy minerałów w Chacie Walonów, Park Linowy. Wycieczki piesze /do wyboru /: Szrenica i Wodospad Kamieńczyk, Muzeum Ziemi Juna, Prawie Złoty Widok, Wodospad Szklarki.

Termin: 04.08.2024r. – 13.08.2024r. (10 dni)

Cena: 2.490,00 zł


 BUŁGARIA – ZŁOTE PIASKI – Zakwaterowanie: Hotel „TINTYAVA”.

Położenie: w centralnej części Złotych Piasków, 150 metrów od piaszczystej plaży. Zakwaterowanie w 3-osobowych klimatyzowanych pokojach z łazienkami. Wyżywienie – 3 posiłki dziennie kuchnia lokalna, lokalne  napoje bezalkoholowe, kawa, herbata, Ciasta, lody. Turnus rozpoczyna się kolacją, a kończy obiadem w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę. Cena zawiera: transport autokarem, wyżywienie: SOFT ALL INC., suchy prowiant na drogę powrotną, opiekę kadry pedagogicznej, bułgarską opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW, KL., CP, bagaż, obowiązkową składkę na TFG i TFP. Dodatkowo płatne: Obowiązkowe opłaty: taksa klimatyczna i administracyjna 25 EUR (zbierana w autokarze), kaucja zwrotna 20 EUR (zbierana w autokarze), wycieczki fakultatywne oraz własne wydatki; posiłki w czasie podróży; osoby powyżej 18 lat dopłata +200 zł.

Obóz młodzieżowy 15-18 lat organizowany we współpracy z biurem Podróży „PRIMATOUR” w Kielcach.

Termin: 16.07.2024 – 26.07.2024r.

Cena 2.850,00 zł


Na wszystkich koloniach /turnusach/ proponujemy bogaty program wypoczynku. Na każdym turnusie planujemy wycieczki autokarowe. Zatrudniamy sprawdzoną, profesjonalną kadrę – są to przede wszystkim nauczyciele z wieloletnim stażem pedagogicznym, którzy potrafią aktywnie organizować zajęcia na koloniach i zapewnić dzieciom ciekawy, atrakcyjny wypoczynek.

Koszt kolonii może ulec zmianie po ogłoszeniu konkursów ofert i przyznanej dotacji.

Informacje Teresa Stępniewska tel. 606451487